Skoleleder:

Niels Henrik Larsen

 

E-mail:

niels@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 41 41 86 25

Afdelingsleder, Naturmusen:

Klaus Wolff

 

E-mail:

klaus@naturmusen.dk

 

Tlf (privat): 29 80 16 37

Børnehaveklasseleder:

Birgit Højris Jacobsen

 

E-mail:

birgit@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 24 98 74 25

Ledelses-team:

Lærere:

Lærer:

Grethe Lorentzen

 

E-mail:

grethe@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 97 38 44 86

Lærer:

Irene Føhns

 

E-mail:

irene@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 51 52 21 25

NaturMusens personale i vuggestuen:

Pædagog:

Annedorte Pedersen

 

E-mail:

annedorte@naturmusen.dk

 

Tlf (privat): 30 61 09 97

Pædagog:

Bodil Kviesgaard Eriksen

 

 

E-mail:

bodil@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat): 97 38 16 71

Pædagog:

Inge Kjær

 

E-mail:

inge@naturmusen.dk

 

Tlf (privat): 97 38 40 81

Pædagogmedhjælper:

Line Marleen Thostrup

 

 

E-mail:

line@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat): 51 37 41 66

Øvrige personale:

Teknisk serviceleder og buschauffør:

Karsten Pedersen

 

E-mail:

karsten@naturmusen.dk 

 

 

Tlf (privat): 29 66 84 28

Rengøringsassistent:

Susanne Serup

 

E-mail:

sanne@gbfri.dk

 

 

Tlf (privat): 20 73 56 12

Sekretær:

Gitte Bune

 

E-mail:

gitte@gbfri.dk

 

 

Tlf (privat): 28 70 32 31

 

 

Friskolens og NaturMusens personale

Sekretær:

Lone Rotbøl Møller

 

E-mail:

lone@gbfri.dk

 

 

 

 

 

Lærer:

Camilla Nielsen

 

E-mail:

camilla@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 22 64 63 62

Certificeret tilsynsførende:

Hans Peter RavnLone Rotbøl Møller

 

E-mail:

lone@groenbjerg-friskole.dk 

 

 

 

 

 

Certificeret tilsynsførende:

Hans Peter Ravn

 

E-mail: 

hanspravn@gmail.com

 

 

Tlf. (privat):  30 74 08 82

 

 

Pædagogisk assistent:

Simon Vesterbæk

 

E-mail:

simon@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 

Pædagog:

Lenette Berthelsen

 

E-mail:

leanette@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat):

Naturmusens personale i SFO

Pædagogmedhjælper:

Simon Vesterbæk

 

 E-mail:

simon@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 

Pædagogmedhjælper:

Emma Bune

 

E-mail:

emmabune@naturmusen.dk

 

 

 

Tlf (privat): 

Naturmusens personale i børnehaven

Pædagog:

Jette Hansen

 

E-mail:

jettehansen@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat):29 90 10 39

Pædagogisk assistent:

Jacob Skytte Brodersen

 

E-mail:

jacobskytte@gbfri.dk

 

 

Tlf (privat): 

Timelærer i musik:

Helle Majlund

 

E-mail:

hellemajlund@gbfri.dk

 

 

Tlf (privat): 

Pædagogmedhjælper:

Patrick Stoubæk Mathiasen

 

E-mail:

patrick@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat):  

  

Pædagogmedhjælper:

Kathrine Hansen

 

E-mail:

kathrine@naturmusen.dk 

 

 

Tlf (privat):

Pædagogmedhjælper:

Maria Meldgaard Andersen

 

E-mail:

 

 

Tlf (privat): 

Afdelingsleder, Naturmusen:

Klaus Wolff

 

E-mail:

klaus@naturmusen.dk

 

Tlf (privat): 29 80 16 37

Lærer:

Ane Thatt Jensen

 

E-mail:

ane@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 

Lærer:

Rikke Møller Clausen

 

E-mail:

rikke@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 97 49 06 99 / 23 28 58 91

Lærer:

Lars Kogi Horsholt

 

E-mail:

lars@gbfri.dk 

 

 

Tlf (privat): 51 28 05 45

Lærer:

Susanne Hansen

 

E-mail:

susanne@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 26 85 02 58

Lærer:

Else Marie Kokholm

 

E-mail:

else.marie@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 50 98 15 08

Pædagogmedhjælper:

Christina Mathilde Lauridsen

 

E-mail:

 

 

Tlf (privat): 

Pædagogmedhjælper:

Agnete Rix Wad

 

 

E-mail:

 

 

 

Tlf (privat):

Børnehaven

Vuggestuen