Skoleleder:

Niels Henrik Larsen

 

E-mail:

niels.henrik@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 41 41 86 25

Afdelingsleder, Naturmusen:

Klaus Wolff

 

E-mail:

klaus@naturmusen.dk

 

Tlf (privat): 29 80 16 37

Børnehaveklasseleder:

Birgit Højris Jacobsen

 

E-mail:

birgit@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 24 98 74 25

Ledelses-team:

Lærere:

Lærer:

Grethe Lorentzen

 

E-mail:

grethe@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 97 38 44 86

Lærer:

Irene Føhns

 

E-mail:

irene@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 51 52 21 25

Lærer:

Else Marie Kokholm

 

E-mail:

else.marie@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 50 98 15 08

Lærer:

Karsten Korsgaard Melgaard

 

E-mail:

karsten@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 21 85 17 37

NaturMusens personale i vuggestuen:

Pædagog:

Annedorte Pedersen

 

E-mail:

annedorte@naturmusen.dk

 

Tlf (privat): 30 61 09 97

Pædagog:

Bodil Kviesgaard Eriksen

 

 

E-mail:

bodil@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat): 97 38 16 71

Pædagog:

Inge Kjær

 

E-mail:

inge@naturmusen.dk

 

Tlf (privat): 97 38 40 81

Pædagogmedhjælper:

Line Marleen Thostrup

 

 

E-mail:

line@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat): 51 37 41 66

Øvrige personale:

Teknisk serviceleder og buschauffør:

Karsten Pedersen

 

E-mail:

karsten@naturmusen.dk 

 

 

Tlf (privat): 29 66 84 28

Rengøringsassistent:

Susanne Serup

 

E-mail:

sanne@gbfri.dk

 

 

Tlf (privat): 20 73 56 12

Sekretær:

Gitte Bune

 

E-mail:

gitte@gbfri.dk

 

 

Tlf (privat): 28 70 32 31

 

 

Friskolens og NaturMusens personale

Sekretær:

Lone Rotbøl Møller

 

E-mail:

lone@groenbjerg-friskole.dk 

 

 

 

 

 

Lærer:

Camilla Nielsen

 

E-mail:

camilla@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 22 64 63 62

Lærer:

Rikke Møller Clausen

 

E-mail:

rikke@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 97 49 06 99 / 23 28 58 91

Lærer:

Hanne Kæmpegaard

 

E-mail:

hannek@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 97 38 41 59

Pædagogmedhjælper:

Bolette Pedersen

 

E-mail:

bolette@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat):

Pædagogmedhjælper:

Jakob Ahler

 

E-mail:

jakob@naturmusen.dk

 

 

  

Certificeret tilsynsførende:

Hans Peter RavnLone Rotbøl Møller

 

E-mail:

lone@groenbjerg-friskole.dk 

 

 

 

 

 

Certificeret tilsynsførende:

Hans Peter Ravn

 

E-mail: 

hanspravn@gmail.com

 

 

Tlf. (privat):  30 74 08 82

 

 

Pædagogisk assistent:

Frederikke Tang

 

E-mail:

frederikke@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 31 12 99 05

Pædagog:

Lenette Berthelsen

 

E-mail:

leanette@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat):

Naturmusens personale i SFO

Pædagogmedhjælper:

Frederikke Tang

 

E-mail:

frederikke@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 51 37 41 66

Pædagogmedhjælper:

Emma Bune

 

E-mail:

emmabune@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat): 

Naturmusens personale i børnehaven

Pædagog:

Jette Hansen

 

E-mail:

jettehansen@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat):29 90 10 39

Pædagogmedhjælper:

Kathrine Hansen

 

E-mail:

kathrine@naturmusen.dk

 

 

Tlf (privat):

Pædagogisk assistent:

Christian Vang Søndergaard

 

E-mail:

christian@gbfri.dk

 

Tlf (privat): 29 86 05 45

Lære:

Ane Thatt Jensen

 

E-mail:

ane@groenbjerg-friskole.dk

 

Tlf (privat): 

Børnehaven

Vuggestuen